Всім зацікавленим відвідувачам раді запропонувати професійне вирішення питань, пов'язаних зі створенням приватних садів, парків та присадибних ділянок.

 

Професійне ландшафтне проектування

Якісна реалізація проекту

Комплексне обслуговування (догляд за садом)

 

Реорганізувати занедбаний сад або перетворити присадибну територію в райський куточок - це те, що ми можемо Вам забезпечити в процесі нашого спілкування.

 

Ми не тільки пропонуємо свіжі ідеї і розробляємо проект, але і втілюємо його в життя. Створюючи гармонію і красу, ми використовуємо новітні матеріали і технології. До послуг замовника - широкий асортимент декоративних рослин на будь-який смак. Також в наявності рулони високоякісної газонної трави. Саме це дозволяє в лічені дні перетворити будь-яку територію в шикарний газон.

 

Ландшафтні роботи дозволять вже через кілька тижнів отримати готовий сад за вікном і милуватися його красою. Ми створимо альпійські гірки і посадимо крупноміри, «збудуємо» живопліт і розіб'ємо квітники, влаштуємо водойми і розплануємо газони - і дизайн вашої ділянки буде неповторним і прекрасним.
Ви можете звернутися до нас за консультацією, охоче відповімо на всі Ваші запитання.
Для оформлення потрібно зв'язатися з нами і запросити фахівця з ландшафтного дизайну до себе на ділянку. Будемо раді співпраці!